sobota, 6 lutego 2016

PROLOG (06.02.2016)

  Prolog     6 lutego 2016 r.
        Witam wszystkich czytelników mojego bloga dziś przybywam z prologiem  miał wyglądać trochę inaczej i być dłuższy ale cóż na to poradzę,  na przyszłość postaram się poprawić  ; ) dłużej nie przedłużając oto przedstawiam prolog =) CZYTAM = KOMENTUJĘ  do przeczytania w przyszłości 
         Oleverd 


           Jestem Katniss Everdeen mam 17 lat i pochodzę z dystryktu 12 . Wygrałam 74 Igrzyska Głodowe oraz przetrwałam 3 Ćwierćwiecze Poskromienia wraz z Peetą Mellarkiem z którym wygrałam swoje pierwsze Igrzyska Johanną Mason  , Finnickiem Odairem , Beetim Latirem oraz Enobarią Golding. Stałam się Kosogłosem - symbolem rewolucji której celem było obalenie prezydenta Snowa , zabiłam Coin on zmarł.  Moja siostrzyczka Primrose zginęła przez bombę skonstruowaną przez mojego BYŁEGO " przyjaciela " Galea Hawthforna . - jedno cięcie żyletką - Peeta. . . Staram się o nim zapomnieć - on mnie nie nawidzi  to przez osaczenie które zafundował mu Snow lecz ja go kocham, uświadomiłam to sobie podczas misji w Kapitolu. - cięcie - Mama wyjechała do dystryktu 4 by pomóc w tworzeniu szpitala bo jak stwierdziła nie dała rady ze wspomnieniami związanymi z Prim oraz tatą. W sumie nie mam do niej żalu po części ją rozumiem . Nie tak dawno wyszłam ze szpitala w którym odbywałam terapię po śmierci siostry, w nim została jeszcze moja JEDYNA PRZYJACIÓŁKA Johanna lecząca lęk przed wodą. 
        Nazywam się Katniss Everdeen przeze mnie zginęłao dziesiątki ludzi drugie tyle cierpialo. Moje życie jest już bez sensu a w sumie już na nie nie zasługuję - kolejne spotkanie mojej ręki z żyletką - jedyne co w miarę rejestruje mój mózg to wołanie mojego imienia przez dobrze znaną mi osobę . Potem nastaje już tylko ciemność. 

Mam nadzieję, że prolog nie był bardzo zanudzający ale staram się jak mogę  (to była  3 wersja ale ciiiii xD ) proszę o komentarze i do przeczytania =)
Informacja #1                                                                                                   6 luty 2016 r.
Witam serdeczne na moim blogu = ). Mam na imię Ola i jest to mój pierwszy ogarnięty blog  (dawniej ialvaysbeliveformockingjay.blog.pl ). Będzie on dotyczył dalszych losów Kosogłosa (Katniss Everdeen ) oraz jej przyjaciół ale nie tylko .Chciałabym w nim również zamieszczać wpisy typu  wikia  - czyli jakieś informacje o postaciach , ciekawostki itp . Mam nadzieje , że przypadnie czytelnikom (o ile jacyś tu będą ) do gustu ^^ . 
           Życzę miłej lektóry 
                          Oleverd = )
Ps: jeśli ktoś przeczyta jakiś rozdział proszę o chociaż krótki komentarz bo to bardzo motywuje do dalszego pisania . Jeszcze dziś postaram się wstawić minimum prolog . Do przeczytania w przyszłości xD 


Johanna Mason